Aktuality

21. 06. 2017

Váš hlas pomůže klientům převézt "šmejdy" a žít kulturně

Právě běží hlasování v Burze filantropie v okresech Ústí nad Orlicí a Svitavy! Letos Váš hlas pomůže našim klientům převézt "šmejdy" a žít kulturně. Nutno dodat, že na jednom z projektů předběžně přislíbila spolupráci i PhDr. Romana Mazalová, PhD., kterou můžete znát jako spoluautorku dokumentu Šmejdi o nekalých obchodních praktikách na prodejních akcích.

Hlasovat můžete zde a zde, a to až do 23.6.2017 do 12:00.

Děkujeme za vaši podporu!

 

16. 06. 2017

Grilování v Rytmusu

Grilování v Rytmusu je již každoroční tradicí, na kterou se všichni těšíme. A i letos jsme si ho užili v příjemné společnosti zástupců spolupracujících organizací. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, za krásně strávené odpoledne. Velké poděkování také patří panu Holubovi, který nám ze svého řeznictví věnoval výborné maso a klobásy, na kterých si všichni moc pochutnali :-)

13. 06. 2017

Výroční zpráva za rok 2016

Chcete se dozvědět kolik uživatelů se na nás v loňském roce obrátilo a kolika se podařilo uzavřít pracovněprávní vztah? Nebo Vás zajímá, jaké události se v Rytmusu odehrály? Odpovědi na tyto i další otázky naleznete ve výroční zprávě.

30. 05. 2017

Podpořte šanci být dobrým rodičem

"Naše klientka, paní Petra očekává každým dnem narození prvního dítěte. Problémem je, že je omezena ve svéprávnosti a její opatrovnice z městského úřadu činí všechno pro to, aby jí bylo dítě odebráno hned po porodu. A to i přesto, že rodina Petry (se kterou žije ve společné domácnost) je ochotna s péči o dítě plně vypomáhat. Úřadům to však nestačí a nechtějí dát klientce ani jednu šanci ukázat, že o dítě pečovat umí..."

Pomozte nám získat potřebný obnos, aby naše uživatelka mohla využít pomoci Ligy lidských práv a byla jí dána šance ukázat, že s podporou rodiny a terénních služeb může zvládnout péči o své dítě. A to navzdory opatrovnici a pracovnici OSPOD, které bez souhlasu naší uživatelky domlouvají rychlý přesun novorozeněte do pěstounské rodiny.

Celý článek a také možnost, jak paní Petru podpořit naleznete zde.

10. 05. 2017

Ohlédnutí za benefiční One Knor Show

Malé fotografické ohlédnutí za One Knor Show (autor: Stanislav Kolařík, tímto děkujeme za zprostředkování Koalici nevládek Pardubicka):

 

 

 

 

08. 05. 2017

Jak bezpečně pracovat s internetem? Přijďte se proškolit do Svitav.

Zveme zájemce se zdravotním znevýhodněním na bezplatnou přednášku do Svitav na téma BEZPEČNOST NA INTERNETU, která proběhne 11. 5. 2017 od 14 hodin v kanceláři Rytmusu Východní Čechy, o.p.s. 

Přednášet bude Lenka Bigmore v tandemu s Ludmilou Novákovou. Délka setkání je plánována na 90 minut.

Zájemci se mohou hlásit Lence Bigmore - 730 518 511 nebo bigmore@rytmusvychod.cz.

 

02. 05. 2017

One Knor Show již tento čtvrtek!

 

4. květen 2017 od 19 hodin bude v Malé Scéně v České Třebové ve znamení benefiční one man show v podání známého baviče Miloše Knora. Komik se rozhodl vystoupit pro Rytmus Východní Čechy, o.p.s.

 

Lístky na akci jsou v prodeji v Informačním centru města Česká Třebová. Zamluvit si je můžete i u Kláry Svobodové (777 752 139).

 

Vyzvednutí vstupenek pak může proběhnout nejen v České Třebové, ale i ve Svitavách, Ústí nad Orlicí, Moravské Třebové, nebo v Litomyšli. Cena vstupenky je 120 Kč.

 

Prostředky získané z benefičního vystoupení budou využity na zkvalitnění sociálních služeb poskytovaných občanům se znevýhodněním.

 

 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 469 621 599, 777 222 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět