Aktuality

04. 01. 2021

Přejeme mnoho úspěchů a zdraví v Novém roce

04. 01. 2021

Výtěžek Mikulášské dražby

Vážené dámy a pánové, přátelé, hlásíme do světa, že výtěžek letošní Mikulášské dražby je krásných 73 279,- Kč.

Děkujeme Vám všem za podporu a účast i v tomto nelehkém roce, velmi si toho vážíme.

30. 11. 2020

9. ročník Mikulášské dražby

Vánoční dárky s trochou adrenalinu a k tomu dobrý pocit? Tak přesně to je naše benefiční Mikulášská dražba. Vypukne již zítra 1.12. a potrvá do 4.12. A máte se rozhodně na co těšit. Registrovat se a dražit můžete zde.

10. 11. 2020

Mikulášská dražba hledá partnery a dárce

Už za čtyři týdny začne 9. ročník Mikulášské dražby a její přípravy jsou v plném proudu. Ještě stále hledáme partnery a dárce, kteří by se do dražby zapojili věnováním zajímavého předmětu, voucheru nebo zážitku. Více informací níže v letáčku, tak se ozvěte :)

PS: už teď víme, že se všichni máme na co těšit :)

 
22. 10. 2020

Empowerment lidí s postižením

Rytmus Východní Čechy, o.p.s. je součástí projektu Empowerment lidí s mentálním postižením a jejich podpora při obhajobě vlastních práv. V sobotu 17.10. se uskutečnilo videosetkání věnované přípravě kurzu sebeprezentačních a sociálních dovedností (pro lidi s mentálním postižením, proběhne v roce 2021), které bylo alternativou plánovaného celovíkendového setkání v Praze. Tak snad už příště naživo :)

Projekt je financován z Active Citizens fund. 

#sodvahou

#pristupnaspolecnost

 
 
09. 10. 2020

Kurz společenského vystupování

Do probíhajícího Kurzu společenského vystupování se přihlásilo 6 zájemců. Chtěli by se dozvědět, jak správně komunikovat, jak se vyvarovat prohřeškům proti správnému chování a prověřit si získané dovednosti při návštěvě kavárny, restaurace nebo muzea. Na posledním setkání jsme si zopakovali jak správně verbálně komunikovat a na co si dávat pozor (oční kontakt, intonace, hlasitost apod.). U neverbální komunikace účastníci předváděli emoce a situace dle zadaných úkolů. Všichni se aktivně zapojovali a těší se na další setkání.

08. 10. 2020

Pozvání na přednášku

Nenechte si ujít zajímavou a užitečnou přednášku s tématem "Jak pomoci uživateli našich služeb, pokud se stane obětí trestného činu"

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět